УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
«Діями Втілюємо Справедливість!»

У Міністерстві юстиції привітали державних виконавців з професійним святом

18 грудня 2015

У Міністерстві юстиції України відбулося урочисте зібрання з нагоди професійного свята – Дня працівника державної виконавчої служби. У заході взяли участь: заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр, керівництво та працівники Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції, територіальних управлінь та відділів державної виконавчої служби.

Відкриваючи урочистий захід Сергій Шкляр привітав учасників зібрання зі святом, побажав їм успіхів у професії, наснаги у проведенні реформи виконавчої служби, здоров’я та особистого щастя. Заступник  Міністра юстиції розповів про перебіг проведення реформи виконавчої служби, хід підготовки законопроектів до другого читання в парламенті, поточні завдання та плани на майбутнє. Одночасно  він поінформував про напрацювання пропозиції щодо створення професійного учбового закладу (факультету) з підготовки спеціалістів для виконавчої служби на базі одного з вишів.

Учасників урочистого зібрання також привітали директор Департаменту державної виконавчої служби  Олена  Терлецька та її заступники.

Наприкінці  заходу заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр нагородив понад сімдесят працівників виконавчої служби майже з усіх регіонів країни відомчими заохочувальними відзнаками Мін`юсту, відповідно до Наказу Міністерства юстиції України № 4373/к від 14 грудня 2015 року. Поміж інших Почесною грамотою Міністерства юстиції України нагороджено заступника відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Міхіну Ольгу Іванівну та вручено Подяку Міністерства юстиції України заступнику начальника Вільногірського міського управління юстиції Дніпропетровської області - начальнику відділу державної виконавчої служби Ляшенку Юрію Юрійовичу.