УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
«Діями Втілюємо Справедливість!»

«Діями Втілюємо Справедливість!»

19 грудня 2017

18.12.2017 в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області відбулось урочисте засідання з нагоди святкування Дня працівника державної виконавчої служби, лейтмотивом якого став девіз органів ДВС Дніпропетровської області: «Діями Втілюємо Справедливість!».

Захід розпочався з привітального слова начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Маньковського Л.К., який поділився спогадами про те, як створювалась та починала свою роботу державна виконавча служба Дніпропетровської області в 1998 році.

В свою чергу начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області П’ятницький А.В. нагадав присутнім про появу професійного свята завдяки Указу Президента України, підписаного в 2009 році, згадав теплими словами ветеранів ДВС та відмітив успіхи нинішніх працівників.

«Ми вже зріла служба. Служба яка вже відбулася. І відбулася тому, що ми кожен день створюємо її своїми вчинками. Діями втілюємо справедливість! Тому дуже хочеться, щоб в професійне свято кожен з вас відчув себе часткою цієї служби, - продовжив своє привітальне слово П’ятницький А.В., наголосивши на здобутках працівників органів ДВС Дніпропетровської області. – Ми з вами працюємо в найбільшій області України. І завдяки вашій повсякденній успішній роботі Дніпропетровська область займає лідерські місця практично за всіма категоріями стягнення й ніколи не виходить з п'ятірки лідерів».

Звіт щодо показників роботи органів ДВС області було представлено на екранах у вигляді відео-презентації.

«Щиро хочу подякувати за ці досягнення, бо без вашої щоденної роботи ми б цього не досягли. Результат вашої роботи - це наші спільні досягнення!» - так завершив свій виступ начальник Управління ДВС.

Діяльність органів ДВС Дніпропетровської області по праву оцінюється Міністерством юстиції України й структурами, які працюють в нашій області. Тому з професійним святом урочисто привітав присутніх й радник голови Дніпропетровської обласної Галенчик О.Ю.

 

За зразкове виконання службових обов’язків, пов’язаних з реалізацією державної правової політики та з нагоди Дня працівника державної виконавчої служби кращих працівників органів державної виконавчої служби Дніпропетровської області було нагороджено грамотами та подяками.

Щиро радіємо за колег та бажаємо подальших успіхів у роботі!

Фото-звіт розміщено в розділі «Медіа».