УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Дніпро https://psjust.gov.ua

«Виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі - на особливому контролі!»

13 грудня 2013

На особливому контролі управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Дніпропетровській області залишається питання стану виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі.

Результатами плідної та ефективної роботи управління державної виконавчої служби та підпорядкованих відділів державної виконавчої служби за визначеним напрямком є високі показники стану виконання відповідних рішень.

Так, за результатами проведених державними виконавцями виконавчих дій, протягом звітного періоду завершено провадження за 5 800 виконавчими документами про стягнення заборгованості по заробітній платі на загальну суму 40 270 759 грн., що складає 82 % від загальної кількості виконавчих документів даної категорії, які підлягали виконанню та 74 % від сум, що підлягали стягненню.

У зв’язку з фактичним виконанням в повному обсязі рішень згідно з виконавчими документами державними виконавцями закінчено 5 024 виконавчих провадження, що складає 87 % від кількості виконавчих документів зазначеної категорії, провадження за якими завершені.

Усього, за результатами вжитих державними виконавцями виконавчих дій протягом 11 місяців 2013 року за рішеннями про стягнення заборгованості по заробітній платі на користь громадян стягнуто 35 104 456 грн., що складає 65 % від сум, які підлягали стягненню. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року стягнута сума збільшилась на 7 564 937 грн.

Так, за підсумками роботи за 11 місяців 2013 року, за показником суми, стягнутої за рішеннями про стягнення заборгованості по заробітній платі, Дніпропетровська область посідає 1 місце по Україні. За відповідним відсотковим показником 2 місце.