УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Дніпро https://psjust.gov.ua

Індустріальним ВДВС ДМУЮ на міському сайті розміщено статтю

26 грудня 2013

Індустріальним ВДВС ДМУЮ на міському сайті розміщено статтю на тему "Порядок надання інформації Державною податковою службою України на запити органів державної виконавчої служби"

23 грудня 2011 року Міністерством фінансів і Міністерством юстиції України було видано спільний наказ, про затвердження порядку надання інформації Державною податковою службою України на запити органів державної виконавчої служби. Порядок було розроблено з метою вдосконалення і прискорення взаємодії між органами ДВС і податковими службами.
Цей порядок було розроблено відповідно до статті 4 Закону України "Про виконавче провадження". Ним визначаються загальні правила надання Державною податковою службою України органам державної виконавчої служби інформації про номери рахунків боржників - юридичних осіб та/або фізичних осіб - підприємців, яку отримують органи державної податкової служби від банківських та інших установ, та джерела отримання доходів боржників - фізичних осіб і передають на запити органів державної виконавчої служби.
Формат, структура файлів запитів та файлів відповідей, форма журналу обліку запитів та відповідей, регламент обміну інформацією, терміни впровадження програмного забезпечення для взаємообміну інформацією визначаються протоколами обміну інформацією.
Органи державної виконавчої служби подають запити до Державної податкової служби України через державне підприємство "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України.
Відповіді на запити органів державної виконавчої служби надаються Державною податковою службою України через державне підприємство "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України.
Дані відправляються та передаються в електронній формі через телекомунікаційні мережі з використанням електронного цифрового підпису відповідно до чинного законодавства.
Ведення журналів обліку запитів та відповідей на запити здійснює державне підприємство "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України.
Використання органами державної виконавчої служби отриманої інформації здійснюється в порядку, установленому Законом України "Про виконавче провадження".
Завдяки новому порядку надання інформації, прискорилась та спростилась взаємодія між органами Державної податкової служби і органами державної виконавчої служби. Що дозволило забезпечити більш ефективне виконання рішень судів та інших уповноважених органів.