УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
«Діями Втілюємо Справедливість!»

2016 рік: як завжди серед лідерів!

29 грудня 2016

Узагальнено статистичні показники органів ДВС

Дніпропетровщини за 2016 рік.

За результатом підведення підсумків роботи державних виконавців з примусового виконання рішень судів, інших органів (посадових осіб) за 2016 рік, Дніпропетровська область увійшла до п'ятірки кращих регіонів України.

Так, Дніпропетровська область посідає 1 місце за кількістю виконавчих проваджень, які підлягали виконанню – понад 522 тисячі та друге місце за показником суми, що підлягала стягненню – понад 18 мільярдів грн.

За результатами вжитих державними виконавцями області заходів завершено понад 315 тисяч виконавчих проваджень (60,4%) на суму понад 8 мільярдів грн. (45,4%). З них, у зв’язку з фактичним виконанням в повному обсязі рішень згідно з виконавчими документами закінчено понад 134 тисячі виконавчих проваджень (25,8%), на користь стягувачів фактично стягнуто понад 1 мільярда грн.

За показниками фактичного виконання рішень та стягнутої на користь стягувачів суми Дніпропетровська область входить до трійки лідерів серед інших регіонів України.

Також, органами державної виконавчої служби області стягнуто  53 401 421 грн. виконавчого збору. За даним показником Дніпропетровська область посідає 2 місце серед інших регіонів України.

Протягом 2016 року виконанню державними виконавцями області підлягало 8 730 виконавчих проваджень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, які пов’язані з трудовими правовідносинами, на суму 124 571 379 грн.

Державними виконавцями області завершено 7 609 виконавчих проваджень вказаної категорії на загальну суму 96 807 454 грн., що складає  87,2 % та 77,7% відповідно.

У зв’язку з фактичним виконанням в повному обсязі рішень згідно з виконавчими документами закінчено 6 959 виконавчих провадження, або 79,7%.

На користь громадян фактично стягнуто 73 682 954 грн. (найбільша сума по Україні).

За показниками фактичного виконання рішень та стягнутої на користь стягувачів суми заборгованості по заробітній платі Дніпропетровська область входить до трійки лідерів серед інших регіонів України.

Також, протягом 2016 року виконанню державними виконавцями Дніпропетровської області підлягало 174 286 виконавчих проваджень про стягнення на користь бюджету на суму 1 179 774 550 грн.

Державними виконавцями області завершено 129 615 виконавчих проваджень вказаної категорії на загальну суму 550 215 112 грн., або 74,4% та 46,6% відповідно.

У зв’язку з фактичним виконанням в повному обсязі рішень згідно з виконавчими документами закінчено 61 341 виконавче провадження, або  35,2%.

На користь бюджету фактично стягнуто 186 944 702 грн., що на  6 108 905 грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Визначені кращі відділи ДВС та кращий державний виконавець  2015 року!

Як завжди, на початку року проведено конкурс на визначення кращого відділу ДВС та кращого державного виконавця Дніпропетровської області за підсумками 2015 року.

Так, за зразкове виконання службових обов’язків, професіоналізм, високі показники роботи за підсумками 2015 року переможцями конкурсу «Кращий відділ державної виконавчої служби Дніпропетровської області» було визначено Саксаганський відділ державної виконавчої служби Криворізького міського управління юстиції та відділ державної виконавчої служби Софіївського районного управління юстиції, який до речі, вже здобував перемогу минулого року.

Також, за результатами проведення оцінювання виконання службових обов’язків та показників роботи за підсумками 2015 року переможцем в конкурсі «Кращий державний виконавець Дніпропетровської області» визнано державного виконавця Жовтневого відділу державної виконавчої служби Дніпропетровського міського управління юстиції Крайняк Максима Сергійовича.

Управлінням ДВС ГТУЮ у Дніпропетровській області було урочисто нагороджено переможців з побажанням успіхів в подальшій роботі.

Новації в роботі – запровадження електронних послуг!

Єдиний портал державних послуг iGov.org.ua – це можливість отримання найбільш популярних державних послуг в електронному вигляді за допомогою Інтернету.

Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області спільно з розробником порталу державних послуг iGov.org.ua у травні 2016 року запроваджено надання  8 електронних послуг у сфері примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), а саме:

1) довідка про неотримання аліментів або розмір аліментів (для отримання тимчасової державної допомоги);

2) видача розрахунку зі сплати аліментів;

3) запис на особистий прийом до керівника органу державної виконавчої служби;

4) зразки документів для звернення до органів державної виконавчої служби;

5)  отримання відомостей про платіжні реквізити державної виконавчої служби;

6) отримання інформації про хід виконавчого провадження;

7) заява про ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження;

8) форма для подання запиту про надання публічної інформації від фізичної особи в письмовому вигляді.

Нагороджено переможців дитячого конкурсу!

Як завжди, в червні 2016 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області  було оголошено переможців конкурсу дитячої творчості «Всі ми родом із дитинства» для дітей працівників органів державної виконавчої служби Дніпропетровської області. В цьому році дітлахи підготували свої вироби на тему «Сучасний світ: погляд дитини».

До Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області надійшло багато малюнків та творчих виробів від дітей різного віку. Кращі роботи обирали співробітники Управління державної виконавчої служби по двох номінаціях: «Найкращий малюнок» та «Найкращий творчий виріб». При визначенні переможців члени журі керувалися такими основними критеріями, як присутність самобутності у роботі, своєрідність автора, рівень володіння художніми здібностями в образотворчому мистецтві, а головне – саме тематикою цьогорічного конкурсу.

 Переможці конкурсу були нагороджені призами та солодкими подарунками.

Обмін досвідом щодо примусового виконання рішень 

на міжнародному рівні!

У складі делегації Міністерства юстиції України 21 вересня 2016 року керівник Управління ДВС ГТУЮ у Дніпропетровській області П’ятницький А.В. відвідав з робочим візитом Німеччину з метою проведення фахових зустрічей з німецькими експертами та опрацювання нормативних текстів у сфері законодавства про виконання судових рішень. Обмін досвідом відбувся за підтримки німецького фонду міжнародного правового співробітництва IRZ, заснованого в 1992 році за ініціативи Міністерства юстиції ФРН, який сприяє державам-партнерам у процесі реформування національних правових систем та органів юстиції.

Також, 16 листопада 2016 року А.В.П'ятницький у складі делегації Міністерства юстиції України відвідав Міжнародний кримінальний суд, розташований у місті Гаага. Під час робочої зустрічі делегація ознайомилась з роботою суду. У ході консультацій з представниками Канцелярії Прокурора Phakiso Mochochoko та Anna Coulouris предметом обговорення була структура та функції Канцелярії, зміст та результати розгляду окремих розслідувань, що зараз є у попередньому провадженні. У ході зустрічі із суддями Міжнародного кримінального суду Peter Kovack та Howard Morrison обговорювалися питання компетенції суду, виконання його вироків та роботи апеляційної інстанції.

Крім того, 17-18 листопада 2016 року делегація Міністерства юстиції України відвідала Міністерство юстиції Королівства Нідерланди. Під час робочого візиту члени делегації мали змогу ознайомитись з його роботою та основними напрямками діяльності. При спілкуванні з представником Мін’юсту політичним консультантом Jacgues Wijnen обговорювалась побудова судової влади у Нідерландах та розглядалися питання судового розгляду цивільних справ.

Окремим питанням візиту була дискусія з приводу виконання судових рішень. Представником "Королівської професійної організації судових виконавців" (KBvG) приватним виконавцем Oscar Jans LLM детально викладено питання організації системи примусового виконання у країні, доступу до професії та окремі питання вчинення виконавчих дій.

У якості ознайомчого візиту представники української делегації також відвідали Міністерство закордонних справ Королівства Нідерланди.

Нагороджено найкращих представників професії!

З нагоди Дня юриста  та пізніше -  Дня працівника Державної виконавчої служби України, в урочистій обстановці за вагомий особистий внесок у зміцненні законності й правопорядку, високий професіоналізм і бездоганне виконання службового обов’язку було нагороджено кращих працівників органів державної виконавчої служби Дніпропетровської області.