УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Дніпро https://psjust.gov.ua

15 січня 2013 року відбулася спільна нарада

16 сiчня 2014

15 січня 2013 року відбулася спільна нарада з представниками органів внутрішніх справ та Апеляційного суду Дніпропетровської області щодо обговорення проблемних питань, які виникають під час розгляду подань державних виконавців, направлених при виконанні рішень судів про стягнення аліментів.

Обговорено проблемні питання, узгоджено типову форму подань державних виконавців направлених при виконанні рішень судів про стягнення аліментів  та типову форму подання про обмеження боржників, що мають невиконані аліментні зобов’язання, у праві виїзду за межі України.

Управлінням ДВС ГУЮ у Дніпропетровській області направлено до підпорядкованих територіальних органів державної виконавчої служби типову форму подання про притягнення боржника до кримінальної відповідальності за злісне ухилення від сплати аліментів.

Також, управлінням державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Дніпропетровській області направлено до підпорядкованих територіальних органів державної виконавчої служби типову форму подання про обмеження боржників, що мають невиконані аліментні зобов’язання, у праві виїзду за межі України.