УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
«Діями Втілюємо Справедливість!»

До уваги !!!

05 вересня 2017

На сьогоднішній день неможливо уявити сучасне суспільство без Інтернету. З розвитком інформаційних технологій все більше юристів створюють свої сайти та групи в соціальних мережах, на яких публікують інформаційні статті, аналіз законодавства, зразки документів та інші матеріали створені ними в процесі їх діяльності.

На жаль, зустрічаються сайти та групи в соціальних мережах, які грішать «крадіжкою» чужих матеріалів. Так,  в соціальній мережі facebook та на сайті «Правовий путь»  в розділі «Статті та новини про примусове стягнення боргів» опубліковано статті, які було створено відділом правового забезпечення виконання рішень Управління державної виконавчої  служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, в якості методичних рекомендацій, наприклад, «Використання виконавцем права відстрочити або розстрочити виконання рішення (крім судового)», «Визначення місця примусового виконання рішення відносно юридичної та фізичної особи боржника», «Порядок зняття арешту з майна (коштів) боржника у виконавчому провадженні», без зазначення джерела запозичення, та більш того, видано за власні напрацювання, із зазначенням, що «Використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання (для інтернет - видань - гіперпосилання) на «Правовий путь»».

Звертаємо увагу, що методичні рекомендації, які невідомим чином потрапили до представників даного «юридичного інформаційного проекту», були розроблені відділом правового забезпечення виконання рішень Управління державної виконавчої  служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області виключно для використання їх у роботі органами державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області.

Слід відзначити, що при публікації вказаних статей на сайті «Правовий путь» подекуди видозмінено текст, що могло призвести до невірного трактування змісту відповідних статей.

Таким чином, для отримання достовірної інформації, з приводу питань висвітлених у методичних рекомендаціях відділу правового забезпечення виконання рішень Управління державної виконавчої  служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, рекомендуємо Вам звертатись до Управління державної виконавчої  служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, як до першоджерела.     

Шановні представники «юридичного інформаційного проекту «Правовий путь»», сподіваємось, що в подальшому ви не будете публікувати «крадені» матеріали та видавати їх за свої напрацювання. Крадіжка – є хибним першим шляхом для напрацювання ділової репутації у юридичній спільноті.