УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
«Діями Втілюємо Справедливість!»

Робочий візит С.В. Шкляра на Дніпропетровщину

14 вересня 2017

Вчора,  13.09.2017 заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Сергій Володимирович Шкляр з робочим візитом відвідав місто Дніпро з метою проведення професійного незалежного тестування працівників органів державної виконавчої служби, розробленого Управлінням ДВС ГТУЮ у Дніпропетровській області, яке запроваджено в Україні вперше.

Тестування проводилось в Учбово-методичному центрі органів ДВС Дніпропетровської області автоматизованим способом за допомогою ресурсів офіційного веб-сайту Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, на якому в розділі «Професійне тестування» у довільному порядку розміщуються затверджені тестові питання на знання  діючого законодавства України.

Основною перевагою є те, що доступ до вказаних тестових завдань є відкритим та анонімним. При цьому, з процесу абсолютно виключений суб’єктивний чинник впливу будь-яких осіб на результати, оскільки процедура є повністю автоматизованою.  Кожній особі, яка проходить тестові завдання присвоюється персональний номер, за яким в системі зберігаються результати проходження,  які формуються системою одразу після закінчення проходження останнього питання із наданням детальної розшифровки кількості та номерів тестових завдань, на які надано правильні та неправильні відповіді. Тестові завдання повністю побудовані за аналогічними методиками формування тестів для  кандидатів в приватні виконавці.

Результати проведеного тестування в межах чинного законодавства враховуються для створення дієвого, професійного резерву на посади в органах державної виконавчої служби Дніпропетровської області та просуванні по службі. За результатами складається персональний рейтинг професійної підготовки державних службовців, а також рейтинг фаховості відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції  у Дніпропетровській області.

Слід зазначити, що оскільки доступ до вказаної системи тестуванням  є відкритим, кожен бажаючий може перевірити свій рівень знань.

Крім того, під час робочого візиту Шкляр С.В. зустрівся зі студентами Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ в  межах заходу «Відкриті двері юстиції», відповівши на актуальні питання  щодо реформ органів юстиції, зокрема в сфері примусового виконання рішень. 

 

Також заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби прийняв участь в програмі «Грані» на 34 телеканалі, розповівши про роботу державних та приватних виконавців, мотивацію та конкуренцію між ними, а також про нововведення, які планує здійснити Міністерство юстиції України в системі примусового виконання рішень  найближчим часом.