УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
«Діями Втілюємо Справедливість!»

Сплачені аліменти – найкращий подарунок дитині!

29 грудня 2017

У державного виконавця Павлоградського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Сіренка А.Д. на примусовому виконанні перебуває виконавчий лист про стягнення аліментів, згідно якого громадянин Ч. мав сплачувати аліменти у твердій грошовій сумі в розмірі 538,00 грн. щомісячно на утримання своєї неповнолітньої дитини. Але боржником аліменти не сплачувалися понад 8 років, через що стягувач мусила самостійно виховувати малолітнього сина, заборгувавши за комунальні послуги аби нагодувати, вдягнути та зібрати до школи дитину.

Прийнявши до виконання вище вказаний виконавчий лист, Сіренко А.Д. приклав максимум зусиль, застосувавши передбачені Законом України «Про виконавче провадження» повноваження. Наклавши арешт на все майно боржника, державний виконавець неодноразово направляв виклики, здійснював виходи за адресою місця проживання боржника. Враховуючи той факт, що громадянин Ч. ігнорував законні вимоги державного виконавця, до нього було застосовано примусовий захід - привід працівниками Національної поліції України до відділу виконавчої служби, під час якого боржника було офіційно ознайомлено зі станом заборгованості зі сплати аліментів та попереджено про кримінальну відповідальність за ст. 164 Кримінального кодексу України, а саме злісне ухилення від сплати аліментів на утримання дитини, яке карається виправними роботами на строк до одного року або обмеженням волі на той самий строк.

В результаті вчинених державним виконавцем Павлоградського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області виконавчих дій з боржника було стягнуто 57 000,00 грн. в рахунок погашення заборгованості зі сплати аліментів, що стало найкращим подарунком для дитини перед новорічними святами.