УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Дніпро https://psjust.gov.ua

28 лютого 2014 року Міністр юстиції Павло Петренко провів відеоконференцію

03 березня 2014

28 лютого 2014 року Міністр юстиції Павло Петренко провів відеоконференцію з керівниками головних управлінь юстиції в областях, у м.Києві, в АРК та м.Севастопополі. Аналізувалась робота органів нотаріату, супровід справ про банкрутство, а також діяльність Державної реєстраційної служби та Державної виконавчої служби України.

- Завдання органів юстиції – працювати в оперативному режимі та професійно виконувати свої завдання. Акцент – на забезпеченні інтересів населення: це стосується виплат аліментів, виконавчих проваджень по заробітних платах, надання реєстраційних послуг, - наголосив Павло Петренко.

Міністр юстиції акцентував увагу на «больових точках» роботи органів юстиції: корупцiйних проявах, неналежному супроводженнi справ про банкрутство, умисному затягуваннi із розглядом тих чи інших питань, неприйняттi участі в судових засіданнях.

Павло Петренко наголосив, що окрема увага придiлятиметься викорiненню корупціi - спiльно з правоохоронними органами за всіма виявленими корупцiйним проявам в органах юстицii будуть прийматися жорсткi заходи.

- Ми повинні забезпечити нову якiсть роботи органiв юстицii та повернути до них довiру громадськостi, - підкреслив Міністр юстиції.

Окрім того, за словами Мiнiстра юстицii, регіональним підрозділам органів юстиції найближчим часом буде надано узагальнюючі роз’яснення з питань судової практики, якi дозволять прибрати усi досi існуючi бюрократичнi перепони.