УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
«Діями Втілюємо Справедливість!»

Наші двері відчинені для майбутніх державних виконавців!

03 жовтня 2018

Сьогодні, 03.10.2018 в рамках кампанії «Я маю право на виконання рішення суду!» в Соборному відділі державної виконавчої служби міста Дніпра Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області відбувся День відкритих дверей для студентів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Під час екскурсії молодь познайомилась з професію державного виконавця, а також дізналась про механізми виконання рішення суду та інших органів.

Майбутні юристи відвідали й Учбово-методичний центр органів державної виконавчої служби Дніпропетровської області, створений з метою підвищення кваліфікації працівників, в якому було презентовано відеоматеріали щодо процесу становлення державної виконавчої служби в цілому  та роботи органів державної виконавчої служби Дніпропетровщини зокрема, по завершені чого присутні із захопленням цікавились питанням  проходження стажування.

У свою чергу хочемо висловити подяку студентам, які напередодні Дня юриста виявили бажання здобути нові знання та навички, а також нагадати, що наші двері завжди відчинені для майбутніх державних виконавців!