УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Дніпро https://psjust.gov.ua

Затверджено Порядок надання інформації

05 березня 2014

                                              МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
                                  МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
                                                 НАКАЗ від 05.02.2014 № 254/5/119


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
12 лютого 2014 р.
за № 279/25056


Про затвердження Порядку надання інформації Міністерством доходів і зборів України на запити органів державної виконавчої служби

Відповідно до статті 4 Закону України «Про виконавче провадження» та з метою забезпечення належного виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб) і спрощення процедури забезпечення державних виконавців інформацією про реєстраційні номери облікової картки платників податків боржників - фізичних осіб, номери рахунків боржників юридичних осіб, а також рахунків, відкритих боржником юридичною особою через свої філії, представництва та інші відокремлені підрозділи, та/або фізичних осіб підприємців, яку отримує Міністерство доходів і зборів України від банківських та інших установ, та джерела отримання доходів боржників фізичних осіб НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок надання інформації Міністерством доходів і зборів України на запити органів державної виконавчої служби, що додається.

2. Визначити адміністраторами обміну інформацією, які забезпечують та здійснюють технічне супроводження процедури подання запитів та отримання відповідей, державне підприємство «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України та Міністерство доходів і зборів України.

3. Департаменту взаємодії з органами влади (Анохін О.В.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».

4. Державному підприємству «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України (Богданов Л.В.) разом з Державною виконавчою службою України (Дудінов В.О.) та Міністерством доходів і зборів України (Клименко О.В.) продовжити обмін інформацією та у двомісячний строк з дня набрання чинності цим наказом внести зміни до відповідних протоколів обміну інформацією та забезпечити належне виконання цього наказу.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра юстиції України - керівника апарату Іващенка Ю.І. та директора Департаменту розвитку ІТ, електронних сервісів та обліку платників Міністерства доходів і зборів України Тенькова О.В.

Міністр юстиції України
О. Лукаш


Міністр доходів
і зборів України

О. Клименко


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
юстиції України,
Міністерства доходів
і зборів України
05.02.2014 № 254/5/119


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
12 лютого 2014 р.
за № 279/25056


                                                     ПОРЯДОК
надання інформації Міністерством доходів і зборів України на запити органів                                               державної виконавчої служби

1. Цей Порядок розроблено відповідно до статті 4 Закону України «Про виконавче провадження».

2. Цей Порядок визначає загальні правила надання Міністерством доходів і зборів України органам державної виконавчої служби інформації про реєстраційні номери облікової картки платників податків - боржників - фізичних осіб, номери рахунків боржників - юридичних осіб, а також рахунків, відкритих боржником - юридичною особою через свої філії, представництва та інші відокремлені підрозділи, та/або фізичних осіб - підприємців, яку отримує Міністерство доходів і зборів України від банківських та інших установ, та джерела отримання доходів боржників - фізичних осіб і передає на запити органів державної виконавчої служби.

3. Формат, структура файлів запитів та файлів відповідей, форма журналу обліку запитів та відповідей, регламент обміну інформацією, вимоги захисту інформації, терміни впровадження програмного забезпечення для взаємообміну інформацією визначаються протоколами обміну інформацією.

4. Органи державної виконавчої служби подають запити до Міністерства доходів і зборів України через державне підприємство «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України.

5. Відповіді на запити органів державної виконавчої служби надаються Міністерством доходів і зборів України через державне підприємство «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України.

6. Дані відправляються та передаються в електронній формі через телекомунікаційні мережі з використанням електронного цифрового підпису відповідно до законодавства.

7. Ведення журналів обліку запитів та відповідей на запити здійснює державне підприємство «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України.

8. Використання органами державної виконавчої служби отриманої інформації здійснюється в порядку, установленому Законом України «Про виконавче провадження».

Директор Департаменту
взаємодії з органами влади
Міністерства юстиції України


О.В. Анохін


Директор
Департаменту розвитку ІТ,
електронних сервісів
та обліку платників
Міністерства доходів
і зборів України

О.В. Теньков