УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
«Діями Втілюємо Справедливість!»

Подяка від стягувача – висока оцінка роботи державного виконавця

05 грудня 2018

На адресу Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Дніпропетровській області дуже часто приходять подяки від стягувачів за наполегливу та самовіддану роботу державних виконавців. Процитуємо деякі з них.

«Від щирого серця хочу висловити вдячність державному виконавцю Соборного ВДВС міста Дніпра Перелигіній Ганні Володимирівні. Вона не тільки виконує свої службові обов’язки, а й підтримує мене, як мати, жінка та просто людина з добрим серцем! Завдяки Ганні Володимирівні  мені було сплачено заборгованість в розмірі 96 422,98 грн. Висловлюю подяку й начальнику відділу Овсюк Олені Андріївні. Дуже приємно, що в такий скрутний час є державні службовці, які добре виконують свою роботу, незважаючи на велику завантаженість!»

Своєчасно та неупереджено виконала рішення суду й державний виконавець Інгулецького ВДВС міста Кривого Рогу ГТУЮ у Дніпропетровській області Колайчук Інна Олегівна, підтвердженням чого став лист стягувача: «Висловлюємо щиру подяку за плідну та ефективну співпрацю з АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» по примусовому виконанню рішень суду, опису та арешту майна боржників, а також подальшу його реалізацію, що призвело до погашення заборгованостей».

«Завдяки оперативним діям начальника відділу Нордіо Вадима Вікторовича та державних виконавців Бойко Ганни Валеріївни й Макаренко Ганни Сергіївни  автомобіль боржника передано  до ДП «СЕТАМ»  для подальшої реалізації з метою погашення заборгованості, -  пише мешканка Царичанського району, на користь якої було перераховано довгоочікувані аліменти в повному обсязі й накладений на боржника штраф у розмірі  50% від загальної суми боргу, а саме 111 686,95 грн. – Дякую за роботу підпорядкованих вам працівників!»

З допомогою державного виконавця Павлоградського міськрайонного ВДВС ГТУЮ у Дніпропетровській області ще одна дитина отримала кошти на своє утримання. «Боржник сплачував аліменти не в повному обсязі,- зазначає Наталія Миколаївна з міста Дніпра. – Це  призвело до виникнення заборгованості. Та завдяки високому професіоналізму Готвянської Віти Олексіївни боржник сплатив аліменти повністю, за що висловлюю їй велику вдячність».

У свою чергу дякуємо всім громадянам, які висловили позитивні відгуки про роботу працівників  органів державної виконавчої служби Дніпропетровської області, адже вони являються високою оцінкою щоденної праці державних виконавців. Цінуємо вашу увагу і  бажаємо всього найкращого!