УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
«Діями Втілюємо Справедливість!»

Арешт, як наслідок ухилення від виконання суспільно корисних робіт

13 грудня 2018

До неплатників аліментів Дніпропетровщини все активніше застосовується такий захід примусового характеру, як виконання суспільно корисних робіт, запроваджений Законом #ЧужихДітейНеБуває. І все для того аби кошти, нараховані за їх виконання, були перераховані стягувачу в рахунок погашення заборгованості.

Так, завдяки діям державного виконавця Інгулецького ВДВС міста Кривий Ріг ГТУЮ у Дніпропетровській області Інгулецьким районним судом м. Кривого Рогу прийнято рішення про направлення ще одного боржника на виконання таких робіт строком на 120 годин.

Однак неплатник ухилився від відбування суспільно корисних робіт без поважних причин більше двох разів протягом місяця, про що старшим інспектором Інгулецького РВ філії Державної установи «Центр пробації у Дніпропетровській області» складено протокол №1 на підставі статті 183-2 КУпАП та на направлено до Інгулецького районного суду м. Кривого Рогу, який в свою чергу прийняв рішення про застосування до горе-батька до відповідальності у вигляді адміністративного арешту строком на одну добу.

Ось так зміни у законодавстві, спрямованому на захист прав дітей на належне утримання, спонукають неплатників бути більш відповідальними та сплачувати заборгованість по аліментам.