УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
«Діями Втілюємо Справедливість!»

Результати роботи органів ДВС Дніпропетровщини

08 лютого 2019

08.02.2019 в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області відбулась прес-конференція начальника Управління державної виконавчої служби Андрія П’ятницького щодо результатів роботи органів державної виконавчої служби регіону за січень місяць поточного року.

Відповідаючи на питання представників засобів масової інформації та громадян, начальник Управління розповів, що за вказаний період державними виконавцями Дніпропетровської області стягнуто понад 8,5 млн гривень на користь бюджету, понад 9,8 млн грн заборгованості по заробітній платі на користь 4 895 осіб, а також забезпечено сплату майже 47 млн грн аліментів на користь 23 тисяч діточок.

авдяки законодавчим новаціям, запровадженим рік тому Законом #ЧужихДітейНеБуває, обсяг стягнення аліментів зріс. Два пакети законодавчих новел, прийнятих в межах цього Закону, значно посилили відповідальність за несплату аліменті та надали державним виконавцям дієві інструменти впливу на боржників", - зазначив Андрій П’ятницький.

Він також зазначив, що в рамках кампанії з примусового стягнення заборгованості з виплати заробітної плати створено антирейтинг найбільших по Україні підприємств-боржників по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами.  До ТОП-3 боржників Дніпропетровської області увійшли:

1. ТОВ " Восток-Руда" - сума заборгованості майже 15 млн грн;

2. ПАТ "Криворіжіндустрбуд" - сума заборгованості майже 4 млн грн;

3. КП "ЖГ Красногвардійського району" ДМР - сума заборгованості більше 2,5 млн грн.