УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
«Діями Втілюємо Справедливість!»

Ще один маленький мешканець Дніпропетровщини отримав довгоочікувані кошти, та навіть більше!

11 травня 2019

Державним виконавцем Дніпровського ВДВС м. Кам’янське здійснювалось примусове виконання виконавчого документа про стягнення аліментів з батька на користь сина 2013 року народження. Проте, боржник не виконував свій батьківській обов’язок та ухилявся від виконання рішення, через що виникла тривала заборгованість.

Так, державним виконавцем було застосовано до боржника всі передбачені законом заходи примусового виконання – накладено арешт на майно та кошти, винесено постанови про обмеження у правах щодо керування транспортними засобами, полювання, користування вогнепальною зброєю та виїзді за кордон. Також, на неплатника було накладено штраф у розмірі 20 % від суми боргу за несплату аліментів протягом року.

В ході здійснення чергової перевірки майнового стану боржника, державним виконавцем було встановлено, що він офіційно працевлаштувався на підприємство, у зв’язку з чим виконавцем було звернено стягнення на заробітну плату.

Після того, як неплатник виявив, що з його зарплатні утримуються кошти в рахунок аліментів, він звернувся до державного виконавця для погашення заборгованості. Окрім цього, з метою уникнення застосування до нього в подальшому заходів примусового виконання, боржник за домовленістю зі стягувачем сплатив аліменти на сина до його повноліття в повному обсязі в розмірі 367 932 грн.