УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
«Діями Втілюємо Справедливість!»

«SMS до ДВС»

09 вересня 2019

Тотальна діджиталізація органів державної влади для нас не була несподіванкою, адже Управління ДВС Дніпропетровщини активно працює у цьому напрямку вже останні кілька років.

Від запровадження електронних сервісів в сфері примусового виконання рішень на порталі iGov до формату спілкування з громадянами онлайн через SMS – це ті ідеї, які стали реальністю, дають свої результати та користуються попитом!

Щодо останньої, то ідея створення онлайн чату на офіційному сайті Управління виникла давно, проте реалізувати її вдалося тільки в кінці цього літа! Однак, ми навіть не очікували, що отримаємо позитивний фідбек від громадян в такі короткі терміни! Адже з першого дня роботи чату, а це тільки три тижні, до спеціалістів Офісу «Центр виконання рішень» за консультацією з різних питань виконавчого провадження через онлайн чат звернулося вже 228 осіб. Слід зазначити, що за вказаний період також зросла кількість телефонних консультацій в Центрі виконання рішень, якими скористалися 106 громадян. Проте, це все одно менше, ніж кількість звернення через онлайн чат на сайті Управління ДВС. 

Вказані дані підтверджують той факт, що у сучасному суспільстві та при нашому шаленому темпі життя, найбільш зручний спосіб комунікації між населенням та державою здійснюється онлайн через мережу Інтернет. Вдячні, що Ви підтримуєте наші ініціативи та користуєтесь нашими сервісами! На цьому не зупиняємось. Працюємо далі!