УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Дніпро https://psjust.gov.ua

Пресконференція щодо результатів роботи

10 жовтня 2019

Сьогодні, 10.10.2019 в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області відбулась пресконференція начальника Управління державної виконавчої служби Андрія П’ятницького щодо результатів роботи органів державної виконавчої служби Дніпропетровщини за III квартал  2019 року.

Відповідаючи на питання представників засобів масової інформації, він розповів, що державними виконавцями нашого регіону  вживаються усі передбачені чинним законодавством заходи для примусового виконання рішень, в результаті чого за вказаний період фактично виконано 87 тис. виконавчих документів  та стягнуто більше як півмільярда гривень.

"Одним з головних пріоритетів роботи органів ДВС нашої області залишається забезпечення належного виконання рішень про стягнення аліментів. Всього стягнуто 903,3 млн грн на користь 55 006 дітей, - зауважив Андрій П’ятницький. - Приділяється велика увага питанню ліквідації заборгованостей з виплати заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами. Так, з початку 2019 року стягнуто 68,8 млн грн. При цьому заборгованість повністю погашена відносно 20 223 працівників".

Ще одна категорія рішень, які перебувають на особливому контролі - це стягнення коштів на користь бюджету України.  Так, упродовж звітного період стягнуто 100 млн грн, з яких – 33 млн заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

"На цьому не зупиняємось, працюємо далі!" - відмітив начальник Управління й розповів про позитивну динаміку роботи Центру виконання рішень у місті Дніпро, послугами якого з кожним днем користується все більша кількість громадян, адже він забезпечує швидкий та комфортний доступ сторін виконавчого провадження до інформації стосовно примусового виконання рішення.