УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Дніпро https://psjust.gov.ua

Неупереджене і ефективне виконання рішення – обов’язок державного виконавця!

22 листопада 2019

Якщо боржник не виконує рішення суду добровільно, стягувач має право звернутися до державного виконавця, обов’язок якого неупереджено, ефективно, своєчасно і в повному обсязі виконати рішення. Саме так й вчинила пані Ірина, пред’явивши до виконання у Південний відділ ДВС міста Кам’янське ГТУЮ у Дніпропетровській області три виконавчі листи щодо відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Вже за 2 тижні, в результаті здійснення заступником начальника вищезазначеного відділу ДВС Астаповою О.В. заходів примусового виконання рішень у спосіб та в порядку, які встановлені виконавчим документом та Законом України «Про виконавче провадження», зокрема накладено арешт на майно боржника (юридичної особи), пані Ірина повністю отримала стягнуті кошти у сумі більше 230 тис. грн, а також судові витрати.

Приємний фінал – закінчення всіх виконавчих проваджень в зв’язку з фактичним виконанням в повному обсязі рішень, а також подяка від стягувача працівникам Південного відділу ДВС міста Кам’янське ГТУЮ у Дніпропетровській області за сумлінне виконання своїх обов’язків, адже неупереджене, ефективне та своєчасне виконання рішення – запорука ефективності правосуддя!