УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Дніпро https://psjust.gov.ua

Працюємо для вас!

27 листопада 2019

Приємно, що сумлінне виконання службових обов’язків та професіоналізм державних виконавців Дніпропетровщини не залишаються без уваги стягувачів. Ось такі щирі слова вдячності надходять на адресу Управління:

            «Звертаюсь до Вас з проханням висловити подяку старшому державному виконавцю Металургійного відділу ДВС м. Кривий Ріг ГТУЮ у Дніпропетровській області Ярмоленок Аллі Андріївні та її керівнику Давиденко Ларисі Миколаївні за належне  відношення до своєї справи, чуйність, доброзичливість, привітливість, порядність і принциповість до виконання своїх обов’язків».

Ще одна подяка від стягувача на адресу працівників Покровського міського відділу ДВС ГТУЮ  у Дніпропетровській області, а саме начальнику відділу Чорній Наталії Дмитрівні та державному виконавцю Сові Ліні Ахмедівні:

            «… на моє звернення щодо видачі довідки про борг по аліментах, для вивезення дитини за кордон, я отримала повну інформацію і кваліфіковану консультацію… Щиро дякую за професіоналізм і людяність!»

Дякуємо за позитивну оцінку роботи працівників органів ДВС Дніпропетровщини! Працюємо далі! #ДіямиВтілюємоСправедливість