УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Дніпро https://psjust.gov.ua

Понад 56 тисяч діточок Дніпропетровщини отримали аліменти!

06 грудня 2019

З початку поточного року понад 56 тисяч діточок Дніпропетровщини отримали аліменти.  Лише за останній тиждень державні виконавці забезпечили сплату боржниками понад 16 млн грн. 

Наприклад, в Апостолівському районному відділі ДВС ГТУЮ у Дніпропетровській області перебувало на виконанні виконавче провадження щодо стягнення з громадянина Б. аліментів у розмірі 1/3 з усіх видів його заробітку (доходів), але не менше ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно до повноліття дитини. Так, станом на 01.12.2019 сума заборгованості склала 102 577 грн. Однак після винесення державним виконавцем постанов, що тимчасово обмежують боржника у праві виїзду за кордон, керування автомобілем, користування  зброєю та полювання, передбачених п. 9 ст. 71 Закону України «Про виконавче провадження», заборгованість, в тому числі штраф у розмірі 48 610 грн та виконавчий збір у розмірі 10 669 грн, були сплачені в повному обсязі. 

І таких прикладів у нас багато! Адже завдяки плідній роботі органів державної виконавчої служби регіону стягнуто більше 1,1 млрд грн заборгованості за цією категорією виконавчих документів.