УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Дніпро https://psjust.gov.ua

Перший в Україні офіс «Центр виконання рішень» відзначає річницю!

21 грудня 2019

Перший в Україні офіс «Центр виконання рішень» у місті Дніпро, відкритий рік назад за ініціативи Міністерства юстиції, відзначає річницю!

Створений з метою підвищення ефективності роботи органів примусового виконання рішень та забезпечення високих стандартів комунікації зі сторонами виконавчого провадження на підставі постанови КМУ «Про реалізацію експериментального проекту у сфері примусового виконання рішень» від 29.08.2018 № 700, він повністю відповідає поставленим цілям. За рік існування майже 5 тисяч відвідувачів Центру, який екстериторіально охоплює учасників виконавчого провадження всієї Дніпропетровської області, скористались послугами у сфері примусового виконання рішень. А звернулися в телефонному та он лайн режимі – ще більше!

Найчастіше громадяни звертаються, щоб подати заяву про примусове виконання рішення, перевірити наявність заборгованості, отримати консультацію або інформацію по виконавчому провадженню, в тому числі, по виконавчим провадженням, які знаходяться на виконанні в інших регіонах України.

Також деякі послуги Центру можна отримати через портал державних послуг iGov, а саме:

Офіс успішно працює у сучасному та іноваційному форматі, є зручним та комфортним не лише для дорослих, а й для наймолодших відвідувачів, для яких створено дитячий куточок. І підтвердження цьому - позитивні відгуки громадян.

 

Крім цього всі бажаючі можуть звернутися до спеціалістів Центру за консультацією у сфері примусового виконання рішень в он лайн чаті за посиланням .

Тож, шановні друзі! Запрошуємо скористатися послугами офісу «Центр виконання рішень» міста Дніпро й нагадуємо контактну інформацію.

Адреса: м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка, 2.

Телефон: (056) 767-72-01, 767-72-03

e-mail: cvr@dp.dvs.gov.ua

Графік роботи: Понеділок-четвер: 09:00 - 18:00. П’ятниця: 09:00 - 16:45

Згадаємо, як відбулось відкриття Центру рівно рік назад і працюємо далі!

Працюємо для вас!