УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Дніпро https://psjust.gov.ua

Підвищення заробітної плати державним виконавцям є одним із пріоритетних напрямків

10 квiтня 2014

 Одним із напрямків реформи Державної виконавчої служби України має бути збільшення заробітної платні державних виконавців, вважає Голова Державної виконавчої служби України Дмитро Сторожук. «Зарплатня державних виконавців є однією з найменших у системі державних органів - 1,2 тис. грн. За такі гроші вимагати від людини якісного виконання своїх обов’язків неможливо. Тому підвищення зарплатні є одним із пріоритетних напрямків», - зазначив Дмитро Сторожук.

 

Підвищувати заробітну плату державних виконавців, Голова Державної виконавчої служби України планує через преміювання за фактичне виконання виконавчих проваджень.

«Сьогодні кожний державний виконавець приносить в дохід держави, в тому числі і за рахунок стягнення в державний бюджет, і за рахунок виконавчого збору, в середньому близько 60 тис. грн. на місяць. Я вважаю, цього достатньо для того, щоб в майбутньому і преміювати, і збільшувати заробітну плату. Якщо ми збільшимо обсяг виконання рішень, збільшаться і відрахування до бюджету. Гадаю, тоді ми зможемо піднімати питання перед Урядом щодо збільшення заробітної плати виконавців, навіть не дивлячись на напружену ситуацію в країні», - заявив Дмитро Сторожук.