УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Дніпро https://psjust.gov.ua

До уваги потенційних покупців арештованого державними виконавцями майна!

18 червня 2014

 

З 01.05.2014 у Дніпропетровській області проводиться експеримент із запровадження реалізації арештованого майна, шляхом проведення електронних торгів за допомогою виключно системи електронних торгів на веб-сайті http://www.torgi.minjust.gov.ua.

При цьому, виявлені інші веб-сайти, на яких розміщено інформацію щодо продажу майна, відносно якого інформаційні повідомлення вже розміщено в системі електронних торгів.

Звертаємо увагу, що реалізація арештованого державними виконавцями майна з електронних торгів проводиться виключно на веб-сайті http://www.torgi.minjust.gov.ua, який функціонує у цілодобовому режимі та є доступним усім користувачам мережі Інтернет.

Порядок реєстрації учасників електронних торгів, проведення електронних торгів, оформлення результатів електронних торгів, розрахунків за придбане на електронних торгах майно  тощо, визначено Тимчасовим порядком реалізації арештованого майна, шляхом проведення електронних торгів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 16.04.2014 № 656/5.