УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Дніпро https://psjust.gov.ua

Святковий випуск газети

24 жовтня 2013

Святковий випуск газети "Зоря" присвячений дню юриста висвітлює роботу управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Дніпропетровській області та структурних підрозділів теріторіальних управлінь юстиції.

Протягом І півріччя 2013 року на виконання до органів державної виконавчої служби Дніпропетровської області надійшло 231 238 виконавчих документів на загальну суму 4 043 597 020 грн. Завдяки плідній роботі державних виконавців області за даний період завершено 171 765 виконавчих проваджень на загальну суму 2 451 633 926 грн, стягнуто на користь бюджету понад 84 076 603 грн.
Одним з результативних напрямків роботи органів державної виконавчої служби Дніпропетровської області є стягнення виконавчого збору. Так, протягом І півріччя 2013 року державними виконавцями було стягнуто понад 22 млн. грн., які поповнили доходну частину Державного бюджету України.
Звісно механізм виконання рішень потребує коригування з урахуванням динаміки змін суспільних відносин. Саме вдосконалення діючого законодавства в сфері примусового виконання рішень є насьогодні одним з найактуальніших питань та одним з основних чинників подальшого розвитку системи примусового виконання рішень в Україні.
Робота в органах державної виконавчої служби – це робота, яка потребує значних моральних навантажень, фізичних сил, високого рівня правових знань, небайдужого ставлення до проблем людей, які вимушені звернутись до органів примусового виконання за допомогою.
Хочеться зауважити, що без ефективної роботи цієї служби, втрачає сенс поняття правосуддя, бо якщо рішення суду не виконується, а залишається лише на папері, неможливо говорити про поновлення прав та свобод громадян.
Робота державної виконавчої служби є не менш важливою, ніж робота судів, адже виконання судових рішень – це заключна стадія судового процесу, заключний етап у процесі реалізації захисту цивільних прав будь-якої особи.
Найбільша слава органів державної виконавчої служби – її працівники. Їх наполегливість, самовіддана праця є запорукою стабільності та постійного прогресу всієї системи державної виконавчої служби.
Напередодні професійного свята - Дня юриста - я хочу від свого імені та від імені колективу управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Дніпропетровській області подякувати кожному державному виконавцеві та працівникові, які зараз працюють в системі органів державної виконавчої служби Дніпропетровської області, оскільки завдяки саме їх професіоналізму та відданості справі служба не зупиняється у своєму розвитку, покращує свої показники, примножуючи здобуття незалежної України.