УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
«Діями Втілюємо Справедливість!»

Робочий візит Міністра юстиції до м.Дніпро

11 червня 2016

     10 червня Міністр юстиції Павло Петренко з одноденним робочим візитом відвідав місто Дніпро та Дніпропетровську область.

      У ході візиту очільник Мін’юсту взяв участь у презентації  8 нових онлайн сервісів виконавчої служби, які місцеві жителі зможуть отримати не виходячи з дому на порталі державних послуг iGov.org.ua. у розділі «Виконавче провадження». Розробка та впровадження сервісів є результатом спільної роботи волонтерів команди порталу iGov.org.ua та працівників Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Дніпропетровській області.  «Ці 8 сервісів дають можливість українцям не витрачати свій час і отримати ті чи інші послуги через Інтернет, не приходячи зайвий раз до виконавця. З одного боку запровадження цих онлайн сервісів – це зручно для громадян, а з іншого – такий крок ліквідовує будь-яку можливість для корупції», - зазначив очільник Мін’юсту.

Визначною подією для працівників виконавчої служби Дніпропетровщини стало нагородження  Міністром юстиції Павлом Петренком та Заступником Міністра Ганною Онищенко переможців конкурсу дитячої творчості «Всі ми родом із дитинства» за темою «Сучасний світ: погляд дитини». Вже четвертий рік поспіль 1 червня до свята Міжнародного дня захисту дітей Управлінням ДВС ГТУЮ у Дніпропетровській області проводиться зазначене свято дитинства. Особливою відмінністю цього конкурсу стало введення додаткової категорії учасників віком від 3 років та отримання відзнак маленькими творцями особисто від керівництва Міністерства юстиції України.