УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Дніпро https://psjust.gov.ua

Георгієва Людмила Петровна

Георгієва Людмила Петровна


 

 ГЕОРГІЄВА ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА, 08.04.1948 року народження, була прийнята на посаду судового виконавця при Красногвардійському районному суді м. Дніпропетровська 04.02.1992 року.

           З 28 січня 1999 року по 09 квітня 2003 року (до виходу на пенсію) працювала на посаді старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Красногвардійського районного управління юстиції м. Дніпропетровська, має стаж роботи в органах юстиції Дніпропетровської області 11 років.

            За період роботи на посаді старшого державного виконавця відділу ДВС Георгієва Людмила Петрівна зарекомендувала себе як професійно підготовлений, грамотний працівник, досвідчений  фахівець.

           Багатий професійний та життєвий досвід дозволяв їй успішно виконувати службові обов’язки як при виконанні рішень судів про стягнення аліментів, так і при стягненні штрафів на користь держави.

          При виконанні рішень судів та інших органів (посадових осіб) Георгієва Л.П. мала високі показники виконання. Систематично здійснювала вихід на закріплену дільницю, проводила опис та арешт майна, виконувала рішення судів немайнового характеру, пов’язані з забезпеченням позову громадян у цивільних справах.

          Завдяки своїм діловим і моральним якостям Георгієва Людмила Петрівна користувалась повагою та заслуженим авторитетом серед колег по роботі, тактовна, врівноважена, з часу виходу на пенсію та до цього часу підтримує добрі стосунки з працівниками відділу державної виконавчої служби.